VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Úvod

Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.kocmanfashion.cz.

Základní ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky, dále jen „VOP“, upravují práva a povinnosti účastníků kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím www.kocmanfashion.cz mezi prodávajícím a kupujícím.
Prodávajícím je Josef Kocman, Koněvova 6, Praha 3
Kupní smlouva je uzavírána bez fyzické přítomnosti účastníků kupní smlouvy zasláním objednávky zboží ze servru www.kocmanfashion.cz (server ) ze strany kupujícího a konfirmací objednávky ze strany prodávajícího.
Všechny produkty nabízené na serveru jsou označeny názvem, charakteristikou a cenou za jeden kus včetně DPH.
Je-li zboží označeno komerční slevou, platí cena včetně komerční slevy. Na komerční slevu se nevztahují ustanovení o odpovědnosti za vady.

Ochrana osobních údajů

Prodávají se zavazuje, že veškeré osobní údaje, které mu byly sděleny kupujícím za účelem uskutečnění objednávky, bude považovat za důvěrné a nebudou poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Prodávající je bude uchovávat v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. Ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Veškeré údaje získané od kupujícího jsou užívány výhradně pro potřebu obchodu za účelem úspěšného splnění smlouvy. Vyjímkou jsou údaje pro úspěšné dokončení objednávky, čímž se rozumí sdělení jména a adresy dopravci.
Kupující může kdykoliv požádat o vymazání, či změnu prostřednictvím emailu.
Zákazník při své registraci nebo objednávce souhlasí s pozdějším zasíláním informací, či obchodních zpráv od prodávajícího.

Ceny zboží

Cena v internetovém katalogu je vždy aktuální a platná. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny bez výslovného upozornění kupujícího. Změna ceny zboží v internetovém katalogu nemá vliv na celkovou hodnotu již přijaté objednávky od kupujícího.

Objednávky

Je několik možností, jak podat objednávku :
Prostřednictvím internetového obchodu na www.kocmanfashion.cz
Elektronickou poštou na info@kocmanfashion.cz
Telefonem na čísle 775 275 146
Osobně v našich prodejnách (viz kontakty )
Každá objednávka musí být potvrzena prodávajícím. Prodávající si vyhrazuje právo vystornovat objednávku, která byla vytvořena na základě chybných dat, chybou systému nebo již po ukončené akční nabídce. O neakceptování objednávky bude kupující neprodleně informován prodávajícím.
Kupující může zrušit objednávku emailem nebo telefonicky. V tomto případě musí kupující uvést číslo objednávky a celé jméno.

DODACÍ PODMÍNKY

Dodací lhůty

Termíny plnění jsou závislé na situaci skladových zásob – zpravidla do třech pracovních dnů.
Prodávající zajistí, aby bylo objednané zboží dopraveno na adresu adanou kupujícím v objednávce.
Zboží lze převzít i osobně v našich prodejnách.

Dopravné a balné

Aktuální možnosti dodání zboží jsou uvedeny v internetovém katalogu www.kocmanfashion.cz
Doba dodání je jeden den.
Balné je zdarma.

Platební podmínky

Dobírka : Kupující předá peníze přepravci při převzetí zboží
Bankovní převod : Kupující po provedení objednávky a konfirmaci od prodávajícího obdrží číslo účtu pro převedení domluvené částky. Zboží bude odesláno po připsání sumy na účet u Komerční banky, č.ú. 43-7311890217/0100.

Záruka a reklamace

Záruka běží ode dne převzetí zboží spotřebitelem a její doba jsou 2 roky. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se však na vady způsobené nešetrným zacházením, nesprávným užíváním nebo mechanickým poškozením.. Reklamaci je možné uplatnit poštou nebo osobně.
Náklady na dopravu k prodejci hradí kupující. Dopravu ke kupujícímu hradí prodejce.
V souladu se zákonem č.40/1964 Sb.,§53, má kupující právo odstoupi od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V případě, že se kupující rozhodne odstoupit od smlouvy, musí splnit tyto podmínky :
- Zboží nesmí být poškozené, bez známek užívání a opotřebení
- S veškerým příslušenstvím
Reklamační protokol nutný k požadavku odstoupení bude kupujícímu obratem zaslán.

Vrácení peněz

Peníze jsou v případě uznání reklamace, či odstoupení od smlouvy, vráceny kupujícímu do 3 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy nebo vyřízení reklamace.